INFORMACE 

Milí rodiče, následující dokumenty si prosím pročtěte, vyplňte a přineste k nám do školky při přijímání nového žáčka. Předem děkujeme.

Ke stažení

Poprosíme pročíst, vyplnit a donést do školky. Děkujeme.

Projekt dětské skupiny Zdravá školka Beruška je spolufinancován Evropskou unií.

Máte zájem o prohlídku?

Rádi vám Berušku i její fungování představíme. Vaše dotazy i společné konzultace jsou pro nás přínosným podnětem ke zlepšení, proto budu ráda, když se na mě s čímkoliv obrátíte.

Vaše Martina Kirschová
ředitelka

Filosofie školky

Dětská skupina Zdravá školka Beruška je určena dětem od 2 do 6 let v maximálním počtu 12 dětí ve skupině. Sídlíme v jednom patře rodinného domu, kde máme hernu, kuchyňku s jídelnou, ložnici, dětské toalety s umývárnou a sprchovým koutem. Hernička i ložnice mají zastřešený balkón. V patře najdete také naši kancelář a sociální zařízení pro personál a v přízemí tělocvičnu a velkou zahradu.

Naším cílem je vytvořit dětem velkou stabilní “rodinu” se sjednoceným režimem, který podporuje pocit bezpečí a jistoty. V takovém prostředí se děti cítí šťastné a spokojené a mohou se přirozeně rozvíjet. Díky malému počtu členů ve skupině se můžeme dětem individuálně věnovat, objevovat jejich nadání a silné stránky, podporovat touhu po poznávání světa a povzbuzovat je v činnostech, které je baví. O pokrocích dítěte vás pravidelně informujeme, abyste se mohli do aktuálního procesu rozvoje také zapojit.

Máme tři varianty režimu docházky a jsme otevřeni individuálnímu přístupu zvykání si na nový kolektiv, a to, bude-li třeba, i s vámi, jakožto s rodičem.