Náš tým

Práce s dětmi je specifická, někdy trochu náročná, ale odměněná smíchem a nadšením vašich nejmenších. To, co děláme, nás baví a hřeje a naše školka by nebyla tak skvělým místem pro děti, bez laskavého a citlivého přístupu všech tet. Představujeme vám dámy, se kterými se budete ve školce potkávat.

Máme velkou radost, že se nám podařilo, po dlouholeté práci s dětmi otevřít i Dětskou skupinu- ZDRAVÁ ŠKOLKA BERUŠKA, a v ní pokračovat v práci s dětmi.

„Nejste na to sami, jsme tu pro vás a pro vaše děti.“

Martina Kirschová

Martina Kirschová

Ředitelka

Beruška je moje srdcovka víc než 20 let. Vždycky jsem věděla, že chci dělat práci, která mi dává smysl a to se mi podařilo. Kdybych řekla, že to vždycky bylo lehké, nebyla by to pravda, ale stojí to za to. Naštěstí mám po boku tým, kterému jde o stejnou věc – o rozzářené dětské oči.

Štěpánka Trojanová

Štěpánka Trojanová

Teta

Mám dceru Johanku. Je to školačka a můj velký parťák. Ve volném čase společně rádi sportujeme. Je to náš velký koníček. V létě rádi vyrážíme na cyklovýlety a hrajeme tenis a plážový volejbal a v zimě lyžujeme a bruslíme. Práci s dětmi jsem si velice oblíbila,když jsem měla možnost organizovat výtvarné kroužky pro děti z mateřských a základních škol. Byla to pro mě bohatá zkušenost ve které jsem si našla zalíbení. Měla jsem velký sen pracovat ve školce proto jsem si doplnila profesní kvalifikaci. Práce ve školce mě velmi baví a naplňuje a děti jsou pro mě velkou inspirací.

Jana Hejduková

Jana Hejduková

Teta

Jsem maminka dvou kluků ( jednoho už dospěláka a jednoho školáka)

Původně jsem po maturitě pracovala několik let v gastronomii, ale stále víc mě přitahovala práce s dětmi. Z toho důvodu jsem si doplnila vzdělání a začala pracovat ve školce, jako učitelka, vychovatelka, teta.
Děti jsou pro mě inspirací a motorem zároveň. Na této práci se mi líbí, že každý den s dětmi, je jiný, výjimečný a zábavný. Jsem ráda, když se děti v mé přítomnosti cítí spokojené a v bezpečí a mají dostatek podnětů k dalšímu rozvoji.
Marta Blechová

Marta Blechová

Teta

Mým aktuálním hlavním úvazkem je „babičkování“. A co mi dává v životě největší smysl? Věnovat svůj čas rodině a těm nejmenším, vychovávat srdcem a příkladem. Mám vystudovanou fakultu sportu a nyní díky středoškolskému vzdělání s maturitou  „učitelství na MŠ“ ukončenému v roce 1982 jsem se mohla hned zapojit do milé skupiny Berušek.

Lucie Cvejnová

Lucie Cvejnová

Teta

K práci s dětmi jsem se před lety dostala hlavně skrze svoji dceru Elišku, s níž jsem od miminka navštěvovala kroužky ve studiu Beruška. Velmi krátce na to jsem se stala členem týmu studia Beruška, kde do dnes učím děti a miminka angličtinu. Angličtina je můj koníček již dlouhá léta. Pobývala jsem v zahraničí (Anglie a Nový Zéland), mám Státní jazykovou zkoušku z angličtiny, certifikáty z Cambridge University (FCE a ACE). Práce s dětmi mě velmi naplňuje a každý den s nimi mi přináší nové zážitky. Mám radost, že mohu děti denně laskavým a respektujícím přístupem provázet.