Náš tým

Práce s dětmi je specifická, někdy trochu náročná, ale odměněná smíchem a nadšením vašich nejmenších. To, co děláme, nás baví a hřeje a naše školka by nebyla tak skvělým místem pro děti, bez laskavého a citlivého přístupu všech tet. Představujeme vám dámy, se kterými se budete ve školce potkávat.

„Nejste na to sami, jsme tu pro vás a pro vaše děti.“

Martina Kirschová

Martina Kirschová

Ředitelka

Beruška je moje srdcovka víc než 20 let. Vždycky jsem věděla, že chci dělat práci, která mi dává smysl a to se mi podařilo. Kdybych řekla, že to vždycky bylo lehké, nebyla by to pravda, ale stojí to za to. Naštěstí mám po boku tým, kterému jde o stejnou věc – o rozzářené dětské oči.

Štěpánka Trojanová

Štěpánka Trojanová

Teta

Jana Hejduková

Jana Hejduková

Teta

Jsem maminka dvou kluků ( jednoho už dospěláka a jednoho školáka)

Původně jsem po maturitě pracovala několik let v gastronomii, ale stále víc mě přitahovala práce s dětmi. Z toho důvodu jsem si doplnila vzdělání a začala pracovat ve školce, jako učitelka, vychovatelka, teta.
Děti jsou pro mě inspirací a motorem zároveň. Na této práci se mi líbí, že každý den s dětmi, je jiný, výjimečný a zábavný. Jsem ráda, když se děti v mé přítomnosti cítí spokojené a v bezpečí a mají dostatek podnětů k dalšímu rozvoji.
Ivana Riedlová

Ivana Riedlová

Teta

Lucie Cvejnová

Lucie Cvejnová

Teta

Vlaďka Lelková

Vlaďka Lelková

Teta